допълнителна информация:
AntiSPAM:

Времето в Банско
Добавена на: 29-01-2012, 12:57:47
Рикардо Патрезе, пилот от Формула 1, спечели първо място в паралелен слалом от Шестото благотворително състезание по ски и биатлон. Събитието бе организирано от асоциацията на Принц Албер II - "Звезден отбор за децата". Финалиста спечели специално изработена Купа и мобилен телефон от Генералния спонсор "Глобул".
Българските представители в състезанието в Пирин планина бяха Екатерина Дафовска, Христо Стоичков, Петър Попангелов и др., като специален гост бе Стефка Костадинова.
Христо Стоичков внесе повече позитивно настроение, финиширайки състезанието по задни части. Според футболната звезда, пропуските му в мишените се дължали на факта, че пушката му е "дясна".
Tags: Рикардо, Патрезе, финалист, слалома, Пирин, планина
Добави в Svejo

Преглед на новините от Банско и района на курорта подредени по актуалност.

«Виж всички»
Наши партньори
Последни новини
Днес настъпва астрономическата пролет!
Днес настъпва астрономическата пролет в Северното полукълбо - точно в 18:57 часа тази вечер. През 2014 година астрономическата пролет ще ни посети на 2 ...