допълнителна информация:
AntiSPAM:

Времето в Банско
Добавена на: 13-09-2011, 20:15:30
FootballИграният в събота мач между отборите на Банско и Пирин Гоце Делчев от петия кръг на Западната Б група завърши с резултат 1:1. Срещата бе играна на стадион "Свети Петър" в Банско.
Веселин Здравков от отбора на гостите бе отстранен след втори жълт картон. Така отбора на Пирин Гоце Делчев завърши срещата с човек по-малко.
Първото попадение бе отбелязано от Валентин Валентинов от отбора на Банско. Гостите съшо се разписаха по време на второто полувреме след след пряк свободен удар, голмайстор бе Мартин Газиев.
В началото на срещата банскалии показаха добра игра, но умората си каза думата във втората част на футболното дерби. Футболистите бяха напрегнати и това си пролича от големия брой нарушения и последвалото ги множество от жълти картони.
Tags: Банско, Пирин, Гоце, Делчев, 1:1
Добави в Svejo

Преглед на новините от Банско и района на курорта подредени по актуалност.

«Виж всички»
Наши партньори
Последни новини
Днес настъпва астрономическата пролет!
Днес настъпва астрономическата пролет в Северното полукълбо - точно в 18:57 часа тази вечер. През 2014 година астрономическата пролет ще ни посети на 2 ...